تبلیغات
پایگاه خبری تخته نرد ایران - قوانین لیگ تیمی تاس طلایی


مسابقات در حال برگذاری


2.jpg

1.  این دوره از مسابقات بصورت تیمی متشکل از 8 بازیکن ( 6 بازیکن ثابت و 2 بازیکن ذخیره) بصورت دوره ای-میزی و 7امتیازی و با قانون کرافورد در محیط ng برگزار می شود.( هر تیم با تیمهای دیگر  یک بازی خواهد داشت)

 2. تیمهای شرکت کننده می توانند بصورت استانی و یا آزاد در مسابقات شرکت کنند  و درخصوص استفاده از بازیکنان خارجی ملاک نظرسنجی و نظر مدیریت کلوب می باشد.

 3.   جوایز  بصورت   (50%تیم برتر _ 30% تیم دوم _ 15%تیم سوم _ 3% نفر نخست _ 2% نفر دوم)
 
 4.   نحوه ی مسابقات بگونه ای است که کاپیتان هر تیم بایستی قبل از آغاز مسابقات، لیست بازیکنان تیم را از شماره 1 الی 8 به تیم مدیریت ارسال کند. بدیهی است که نفرات 1 الی 6 هر تیم بازیکن ثابت بوده و بازیکنان 7و8ذخیره میباشند.
 
 تبصره1: در صورت هرگونه مشکلات و غیبت بازیکنان اصلی پس از ارسال لیست, بازیکنان ذخیره  به ترتیب شماره و با نظر و هماهنگی کاپیتان تیم با کاپیتان تیم مقابل, بجای بازیکن تیم غایب بازی خواهند کرد.

تبصره2: در صورت غیبت بازیکنان اصلی و جایگزینی بازیکنان ذخیره، حضور بازیکنان اصلی در محیط نت گامون مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده 1 جلسه محروم خواهد شد.

 تبصره3: کاپیتانها موظفند تا ساعت 12 ظهر روز بازی,ارنج تیم خود را به آیدی vorojak0111 ارسال نمایند.در صورت عدم ارسال, لیست دور قبل برای آن بازی منظور میگردد.
   
5. نحوه امتیاز بندی مسابقات بگونه ایست که هر برد تیمی 3 امتیاز، تساوی تیمی 1.5 امتیاز و همچنین تیمهایی که با تمامی نفرات ( 6 نفر بازیکن ثابت) بازی کرده و باخته باشند 0.5 امتیاز را دریافت خواهند کرد.
  
6.  مسابقات 2 روز در هفته، ( روزهای شنبه و سه شنبه و یا ...) رأس ساعت 22:30 و یا (...)برگزار می شود.
 
 تبصره1: هر بازیکن تنها مجاز است 10 دقیقه تأخیر داشته باشد.
 
 تبصره2: کاپیتان تیم بجهت هماهنگی بازیکنان مجاز است تا 15 دقیقه  و تیم مدیریت تا 20 دقیقه تأخیر داشته باشند.
 
توصیه:به  کاپیتانها تاکید می شود  پیش از ساعت رسمی مسابقات هماهنگی های لازم را با کاپیتان تیم مقابل انجام دهند و زمان اضافی در نظر گرفته شده صرفا جهت مطلع ساختن بازیکنان تیم و هماهنگی نهایی می باشد.

 تبصره3: پس از آغاز بازی فی ما بین دو بازیکن، بهیچ وجه امکان جابه جایی بازیکن وجود ندارد و در صورت تاخیر بیش از حد هر بازیکن و یا کاپیتان، کاپیتان تیم مقابل موظف است تیم مدیریت  و کاپیتان تیم مقابل را در جریان گذاشته و بدیهی است که این تأخیر باخت 7-0 بازیکن را در پی خواهد داشت.
 
 7.        زمان قانونی مسابقات 100 دقیقه می باشد و بازیکنان موظف اند در این زمان بازی خود را به اتمام برسانند.

 تبصره1: هر بازیکن بعلت مشکلات اینترنتی و یا قطعی برق تنها مجاز است 3 بار بازی را ترک کند و در صورت بروز این مشکل ، بازیکن مقابل  بایستی در اسرع وقت کاپیتان تیم خود و کاپیتان نیز در اسرع وقت ، تیم مدیریت و کاپیتان تیم مقابل را مطلع سازد. در صورت احراز دیسکانکت شدن یک بازیکن بیش از 3 بار ،باخت 7-0 منظور خواهد شد.
 
 تبصره2: در هر بار ترک بازی، بازیکن مجاز است ظرف مدت 15دقیقه به بازی برگردد و در صورت بروز این مشکل، بازیکن مقابل بایستی در اسرع وقت کاپیتان تیم خود و کاپیتان نیز در اسرع وقت ، تیم مدیریت و کاپیتان تیم مقابل را مطلع سازد، ملاک زمانسنجی از زمان اعلام  کاپیتان به تیم مدیریت  محاسبه خواهد شد. در صورت طولانی شدن زمان خروج بازیکن، باخت 7-0 منظور خواهد شد.
 
تبصره3: در صورتیکه به هر دلیلی بازی تمام نشده و زمان بازی رو به پایان باشد( چه بازیکنها در امتیاز مساوی باشند و چه یکی از آنها برتری امتیازی داشته باشد)، بازیکنها موظف اند کاپیتان ها را و کاپیتان ها  تیم مدیریت را مطلع ساخته و دست آخر را که نیمه کاره است به اتمام برسانند و همان نتیجه در جدول منظور خواهد شد.
 
 8.        در صورت غیبت یک بازیکن و یا تاخیر بیش از حد مجاز، نتیجه بازی 7-0 به نفع بازیکن مقابل می باشد.
 
 تبصره1: این نتیجه در برد و باخت تیمی  و انفرادی موثر می باشد. 

 تبصره2: در صورت تساوی دو تیم از لحاظ امتیاز کلی تیمی، جهت تعیین تیم برتر اولویتها بصورت زیر است:
 1-       تیمی که اختلاف پوینت بهتری داشته باشد برتر است. 
 2-      تیمی که بازی رودررو  را برده باشد برتر است. 
 3-       تیمی که کمترین غایب را داشته باشد برتر است. 

 9.        در تمامی دوره های لیگ هیچ تیمی حق انصراف از بازیها را نداشته و در صورت انصراف کاپیتان، بازیکنها می توانند کاپیتان جدیدی از اعضای تیم انتخاب کرده و به بازی ها ادامه دهند. در صورت انصراف تمامی اعضای یک تیم، آن تیم از دور بعدی لیگ محروم خواهد بود و  تمامی نتایج قبلی آن بی ارزش و باخت 6-0 می شود.
 
10.     در صورت دخالت بازیکنان یک تیم در یک بازی و یا مشکلات دیگر، کاپیتان موظف است در اسرع وقت تیم مدیریت را در جریان بگذارد.در صورت احراز تخطی، بازیکن خاطی تا 5 هفته از شرکت در مسابقات محروم میباشد و در موارد اخلاقی از کل مسابقات محروم می شود.
    
11.    تیمها تا پایان هفته پنجم مجاز به جابجایی,کم یا اضافه نمودن نفرات میباشند.  بازیکنانی که از یک تیم جدا شده باشند، نمی توانند در تیم دیگری عضو شوند مگر با توافق تیم قبلی .
  
 12.   بغیر از کاپیتانها , کسی حق چت کردن با میدیریت را ندارد.بازیکن خاطی برای بار اول 1 هفته و  در دفعات بعدی 3 هفته محروم خواهد شد. 

 13.    هر بازیکنی بدلخواه میتواند هر تماشاگری را از بازی اخراج کند. بدیهیست تماشاگران مجاز به چت کردن بگونه ای که برویت بازیکنان برسد,نمیباشند.
 
 14.     کاپیتانها تاموظف اند 12ساعت  پس از اتمام بازی، نتایج کلی تیمی را در بحث اعلام نمایند..


موارد بعدی و اصلاحات نهایی اعلام خواهد شد سربلند و پایدار باشید


قوانین لیگ تیمی تاس طلایی

تاریخ : شنبه 30 بهمن 1389 | نویسنده : تاس طلایی | نظرات ()

بنردونی - لینک باکس